Ledioni kundër shfaqjes së Ema Andreas?
Ledioni kundër shfaqjes së Ema Andreas?

Moderatori Ledion Liço shquhet për afeksionin që ka ndaj kinemasë botërore.

Ai publikon shpesh foto të filmave të ndryshëm që sheh duke i këshilluar edhe për ndjekësit e tij. Por duket se prodhimi më i fundit kinematografik që ka parë “A bad moms Christmas” nuk i ka lënë dhe aq shije të mirë.

Madje ai ka shkruar: “Filmi më i keq që kam parë ndonjëherë.”

Gjithashtu krahas këtij postimi ai ka nisur duke bërë shaka me miken dhe kolegen e tij Arbana Osmani ku ndër të tjera përmend edhe shfaqen më të fundit nga aktorja Ema Andrea, “Nëna dhe fëmija”, vepër e cila duket se nuk i ka pëlqyer shumë. Ja si komentojnë mes tyre në rrjete sociale Arbana dhe Ledioni./Gazeta Express/