Liam Hemsworth harron Miley Cyrus, në lidhje me aktoren
Liam Hemsworth harron Miley Cyrus, në lidhje me aktoren

Vetëm dy muaj pas ndarjes nga Miley Cyrus duke se Liam Hemsworth ka gjetur dashurinë e re.

Aktori është fotografuar në krahët e një aktoreje australiane.

Liam u pa i kapur për dore ndërsa ecnin rrugës me yllin e Dynasty, Maddison Brown.

29-vjeçari ka vendosur të mos e mbajë të fshehtë romancën e re të nisur.

Duket se Liam dhe 22-vjeçari janë të lumtur në krahët e njëri-tjetrit.

/Ora News.tv