Mjeti që drejtohej nga një femër, e cila kishte në makinë dhe djalin e saj është përplasur në aksin rrugor rrethrrotullimi i Çermës-Lushnje.

Fatmirësisht të dy personat, nënë e bir, nuk kanë pësuar lëndime.

Sipas dëshmive të drejtueses, automjeti të cilin e kishte mare me qira, kishte filluar të dridhej gjë që solli dhe humbjen e kontrollit të drejtueses.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/