E diel,20,Janar,2019
702Abonentë Abonohu
61 Ndjekësit Ndjek
216 Ndjekësit Ndjek
9,352 Fansa Pëlqeje
Kryefaqja Kulturë Marina Vjollca në Golden Globes?! Poston foto nga eventi

Marina Vjollca në Golden Globes?! Poston foto nga eventi

8
0
Marina Vjollca në Golden Globes?! Poston foto nga eventi
Marina Vjollca në Golden Globes?! Poston foto nga eventi

Mbrëmjen e së dielës në Beverly Hills u ndanë çmimet e Golden Globes. Filmi në triumfoi në këtë event ishte “Bohemian Rhapsody”, një autobiografi mbi jetën dhe historinë e legjendarit Freddie Mercury dhe grupit të tij, Queen.

Në tapetin e kuq paRakaluan shumë personazh të njohur të botës së muzikëm, kinematografis etj. ëPor ajo që ka na habitur ishte se prezantuesja shqiptare, Marina Vjollca e ka ndjekur nga afër eventin madhështor.

Prezantuesja e njohur përmes disa postimeve në Instastory na ka treguar se mbrëmjen e kaluar ka ndjekur nga afër këtë ceremoni në Beverly Hills, California.

Nuk dihen ende se sa pranë yjeve ka qënruar bukuroshja shqi[tare, thjesht ka publikuar edhe një video teksa priste në radhë me Hugh Grant, aktorin e famshëm Hollywood-an. Me siguri Marina dhe Geti e kanë shijuar shumë këtë eksperiencë të Golden Globes.
BalkanWeb)

 

error: Permbajtje e mbrojtur!