Modelja dhe aktorja gjermane, Jordan Carvey është një nga femrat më seksi në botë.31-vjeçarja me forma ‘shpërthyese’, është një nga modelet më të ndjekura edhe në rrjetet sociale.

Së fundi, Jordan ka kaluar numrin e 2 milionë ndjekësve në Instagram dhe këtë e ka festuar me një përmbledhje të fotove të saj më të mira, me të cilat ka bërë për vete ndjekësit.