Para disa ditësh Era Istrefi publikoi projektin më të ri muzikor në bashkëpunim me artistin e njohur Konshens. Ky i fundit njihet për bashkëpunime me artistë të njohur si reperja Cardi B.

Era tashmë ka marrë vëmendje nga mediat ndërkombëtare. Ditën e publikimit kënga ka arritur të depërtojë në tregun ndërkombëtar dhe pozicionohet në vendin e 15 në Trendings në Youtube.

Ajo ende pozicionohet në vendin e 38. Shumë artistë të tjerë të famshëm duan të kenë një pozicion të tillë kur kënga del në Youtube./shqiptarja/

Elbasani News