Përfshihet nga flakët makina në aksin rrugor Elbasan-Papër.

Mësohet se në momentin që automjeti ka marrë flakë në makinë ka qenë një çift së bashku me fëmijën.

Fatmirësisht banorët e zonës kanë mundur të shpëtojnë familjen, duke shmangur kështu tragjedinë.

Raportohet se çifti dhe fëmija ka pësuar lëndime të lehta në trup, ndërkohë janë dërguar në spital për të marrë ndihmën e duhur mjekësore.

Sakaq, policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe ka hapur hetimet për zbardhjen e plotë të saj.

dfghjkl.png