Një shpërthim i fuqishëm është dëgjuar mëngjesin e sotëm në lagjen Opera, në Paris. Shpërthimi ndodhi jo shumë larg teatrit Folie Bergere.

Siç raportojë mediat vendase një pallat është në flak dhe ka disa persona të plagosur. Nuk dihen ende shkaqet e shpërthimit.

/balkanweb