Zbulohen fotot e pabulikuara ndonjëherë, Meghan Markle e porsalindur
Zbulohen fotot e pabulikuara ndonjëherë, Meghan Markle e porsalindur

Meghan Markle ndodhet në qëndër të vëmendjave rozë. Çdo detaj i jetës së saj personale është kthyer në interes të madh.

Dhe nuk ka shpëtuar as edhe një foto e saj kur ishte foshnje.

Ndërsa Meghan po përgatit për tu bërë nënë për herë të parë, në mediat sociale u bë viral imazhi i saj e porsalindur.

Daily Mail ka siguruar edhe një foto të Dukeshës së Sussex që u realizua në orën 4.46 të mëngjesit më 4 gusht 1981, sapo Meghan kishte lindur.

Albumi familjar që është mbajtur për kaq shumë kohë i fshehtë u bë publik nga daja i Meghan, Joseph Johnson.

/Ora News.tv