Ashtu si shumë personazhe të tjerë të mediave rozë edhe dietologia Blerina Bombaj është bërë pjesë e paragjykimeve dhe komenteve fyese në rrjetet sociale.

Së fundmi një ndjekëse e ka ofenduar, teksa i ka thënë se e urren dhe e ka akuzuar se shet mend me shpatullat e tjetrit.

Mirëpo Blerina nuk ia ka përtuar dhe këtë koment në rrjetet sociale e ka publikuar në Instagramin e saj duke i dhënë një përgjigje publike.

“Ja dhe Ana qe me urren, por me ndjek se nuk e di akoma pse me urren Ky eshte nje hall i madh i Anes!
Te tilla halle paçim o Ana, si te tuat
“Shet mend me shpatullat e tjetrit”, shkruan dietologia.

gftdry.png