Kryefaqja Autorët Postime nga Edisona Skenderi

Edisona Skenderi

13731 POSTIME 0 KOMENTET

MË TË PËLQYERAT

Ish-kryekomunarë e ndërtues, kush janë të ndaluarit në Tiranë. Ja pse akuzohen

Zyrtarë e ish-zyrtarë vendorë, si dhe ndërtues që dyshohen të kenë falsifikuar dokumentet, duke u akuzuar kështu për veprën penale të shpërdorimit të detyrës,...

Raporti: Shqipëria dhe Maqedonia më të ndoturat në Europë për 2020

Cilësia e ajrit, ujit dhe tokës ku jetojmë, pa diskutim që janë një përcaktues i rëndësishëm i cilësisë së jetës që ne bëjmë. Për...

9 vjet nga “21 Janari”, homazhe në nderim të 4 protestuesve të vrarë në...

ATSH/ Ministra të kabinetit qeveritar, deputetë të Partisë Socialiste, familjarë të viktimave dhe qytetarë të shumtë zhvilluan sot homazhe për viktimat e 21 Janarit...