Kryefaqja Autorët Postime nga Edlira Xherri

Edlira Xherri

10180 POSTIME 0 KOMENTET

NA NDIQNI

29,963FansaPëlqeje
1,026NdjekësitNdjek
82NdjekësitNdjek
310AbonentëAbonohu

MË TË PËLQYERAT

Elbasan, rikujtohet historia përmes fotove

Në kuadër të 75 vjetorit të çlirimit të Elbasanit, por edhe të Shqipërisë, në Muzeun Etnografik në Elbasan, është hapur një ekspozitë me foto...

Gati terreni për luftën antikorrupsion, brenda 15 dhjetorit kompletohet SPAK dhe transferohen dosjet e...

Brenda 15 dhjetorit, Prokuroria e Posaçme Antikorrupsion pritet të jetë tërësisht funksionale. Ashtu siç gazeta e paralajmëroi pak ditë më parë, dje Këshilli i...

Terapi me videolojëra- SHBA, i nënshtrohen veteranët e luftës

Ka një terapi të re e jo fort të zakonshme për ushtarët që kanë përjetuar tmerret e luftës, e cila duket po jep rezultat:...