Kryefaqja Autorët Postime nga Miranda Sadiku

Miranda Sadiku

3776 POSTIME 0 KOMENTET

MË TË PËLQYERAT

Frika nga virusi, bankat kineze dezinfektojnë kartëmonedhat

Bankat kineze po dezinfektojnë kartëmonedhat, si pjesë e përpjekjeve për frenimin e koronavirusit që ka marrë deri tani më shumë se 1.500 jetë njerëzish,...

Raportuesja e PE: Përfundoni reformën zgjedhore, ju vendosni për zgjedhje të parakohshme

Raportuesja e Parlamentit Europian e quajti hap të mirë vendimin për shtyrjen e votimit të dy pr/ligjeve pjesë e të ashtuquajturës  paketa ‘antishpifje” dhe...

Ngërçet për mungesë të gjyqtarëve, KLGJ letër Gjonajt: Kërkojmë ushtrimin me urgjencë të nismës...

Teksa gjyqi për Shullazin është shtyrë sërish, pas këtij ngërçi Këshilli i Lartë Gjyqësor i ka dërguar një shkresë për zgjidhjen e ngërçit ministres...