Kryefaqja Autorët Postime nga Siklajda Shorja

Siklajda Shorja

9683 POSTIME 0 KOMENTET

NA NDIQNI

29,959FansaPëlqeje
1,029NdjekësitNdjek
82NdjekësitNdjek
300AbonentëAbonohu

MË TË PËLQYERAT

Bujtinat, të prenotuara gjatë gjithë tetorit në parqet kombëtare të Thethit e të Valbonës

Parqet kombëtare në Shqipëri janë kthyer në të preferuarat e turistëve vendas dhe të huaj pasi vendi ynë ka një turizëm gjithëvjetor ku përveç...

Zbulohet shuma e madhe, ja sa është borxhi i Serbisë ndaj pensionistëve të Kosovës

Shteti i Serbisë vazhdon t’i ketë  borxhe të  mëdha shtetit të  Kosovës. Ky shtet borxhe ka edhe ndajë  pensionistëve kosovarë. Sipas raportit për çështjen...
Fondet e pensioneve private vullnetare u rritën me rreth 28%

Fondet e pensioneve private vullnetare u rritën me rreth 28%

Fondet e pensioneve private vullnetare kanë ritmin më të lartë të rritjes vjetore. Banka e Shqipërisë bën të ditur se gjatë vitit 2019, fondet e...