Elbasani Sot

Elbasan, arrestohen shtatë persona. Ja për çfarw akuzohen

7 persona janë ndaluar dhe proceduar gjatë 24 orëve të fundit për vepra të ndryshme penale nga strukturat e DVP Elbasan. Policia bën me dije...

Aksidenti në Elbasan/ Ndërron jetë turistja izraelite. Arrestohet shoqëruesi i saj

Një aksident i trefishtë ka ndodhur ditën e djeshme në lagjen “Emin Matraxhiu”, Elbasan, ku mjeti tip “Toyota” është përplasur me motoçikletën tip “Honda”....

Arrestohen në flagrancë motër e vëlla në Elbasan, si u kapën...

Motër e vëlla u arrestuan nga policia e Elbasanit, në tentativë për të vjedhur, ndërkohë që zbulimi i tyre erdhi pas bashkëpunimit të qytetarëve...

Programi/ Bashkia Elbasan ka një njoftim të rëndësishëm: Njofton të gjithë….

Bashkia Elbasan njofton të gjithë drejtuesit e mjeteve se në datat 31.08.2019-01.09.2019 (e shtunë dhe e dielë) do të ndalohet qarkullimi i automjeteve në...

Aksidenti në Elbasan, makinat përplasen kokë më kokë, dy të vdekur...

Dy person kanë humbur jetën dhe dy të tjerë janë plagosur si pasojë e një aksidenti, që ka ndodhur pasdite në fshatin Selitë, Njësia Administrative Mollas. Viktimat janë...

Treni merr përpara makinën në Elbasan, plagoset shoferi

Treni i pasagjerëve i linjës Elbasan-Kashar, ka përplasur një automjet tip “Opel” mbi shina. Ngjarja ka ndodhur pranë metalurgjikut në Elbasan. Si pasojë e këtij...

Aksident në Elbasan, kamioni merr para këmbësorin, rëndë në spital

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Elbasan. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Shënkoll” në Elbasan, ku mjeti tip trajler, me drejtues...

Vodhi 3 banesa, euro e celular në një makinë, kapet hajduti...

Policia e Elbasanit ka arrestuar një 37-vjeçar, i cili akuzohet për disa vjedhje. Në pranga ka rënë shtetasi O.B., pasi ka vjedhur në makinën...

Elbasan, në ndjekje penale 3 persona për shpërdorim detyre dhe falsifikim

Specialistët për Hetimin e Krimit Ekonomik e Financiar, në DVP Elbasan, kanë ndaluar një shtetase, e cila ka përfituar 500.000 lekë në këmbim të...

Emrat/ 1000 qytetarët nga Elbasani, Librazhdi, Gramshi, Peqini, Prrenjasi, Belshi dhe...

Rreth 1000 pronarë në Elbasan, Librazhd, Gramsh, Peqin, Belsh, Cërrik dhe Prrenjas, kanë gati certifikatat e pronësisë për shtëpitë e tyre. Zyra Vendore e...

NA NDIQNI

30,094FansaPëlqeje
1,026NdjekësitNdjek
82NdjekësitNdjek
319AbonentëAbonohu

MË TË PËLQYERAT

Qumështi i gomaricës, çudibërës për shëndetin, çdo pikë e tij vlen si flori

Cilësohet si qumështi i nënës për nga vlerat ushqyese dhe shëndetësore që ka. Bëhet fjalë për qumështin e gomaricës, i cili çmohet për vlerat mjekësore...

Komisioneri i BE-së për Menaxhimin e Krizave takon Ramën, çfarë garantoi dhe porosia që...

Komisioneri i ri europian për Menaxhimin e Krizave, Janez Lenarčič ne takimin e sotem me kryeministrin Edi Rama gjate bisedes për të ndihmuar për...

NUK KA IKUR AGRON TUFA, POR JU TË GJITHË

Nga Artan Gjyzel Hasani:   Ikja e Agron Tufës është me e rëndë se ikja e Kadaresë në kohën kur diktatura numëronte ditët e fundit të...