Elbasani Sot

Asnjë postim për tu shfaqur

NA NDIQNI

30,091FansaPëlqeje
1,026NdjekësitNdjek
82NdjekësitNdjek
318AbonentëAbonohu

MË TË PËLQYERAT

Vazhdojnë tërmetet, lëkundje në Lezhë dhe Tiranë

Lëkundjet e tërmetit vazhdojnë. Në orën 18:48 ka rënë një tërmet me magnitudë 3.6 të shkallës rihter. Lëkundjet kishin epiqendrën në detin Adriatik 28 km...

Rumania vazhdon të ofrojë ndihmë humanitare për Shqipërinë

Rumania vazhdon ndihmën humanitare për Shqipërinë të prekur rëndë nga tërmeti, duke u përfshirë në mënyrë aktive në përpjekjet e komunitetit ndërkombëtar ndaj kërkesave...

Meta 4 kërkesa qeverisë: Duhet hartë e re e riskut sizmik, implementoni sa më...

Presidenti Ilir Meta i kërkon qeverisë të bëjë një studim sizmik dhe të caktojë në hartë zonat e riskut jo vetëm nga tërmetet por...