E martë,23,Tetor,2018
702Abonentë Abonohu
61 Ndjekësit Ndjek
216 Ndjekësit Ndjek
9,352 Fansa Pëlqeje

Horoskopi

Horoskopi 20 Tetor 2018

Dashi-Do jeni me te dëshirueshëm se kurrë sot na partneri juaj dhe do kaloni momente te paharrueshme pranë tij. Dita do jete si një...

Horoskopi për ditën e sotme, e premte 19 Tetor

Dashi-Do ketë zhvillime pozitive gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift dhe çdo gjë do shkoje me se miri. Do tregoheni akoma me...

Horoskopi i datës 19 Tetor 2018

Sa i përket jetës sentimentale dhe asaj familjare, personat e lindur në këtë shenjë do të përmirësojnë jetën e dashurisë. Nga ana e ngritjes...

Horoskopi i datës 18 Tetor 2018

Beqarët do kenë disa mundësi për aventura. Buxhetin do e menaxhoni më me kujdes falë ndikimit pozitiv të planetëve. Sot do të tregoheni me...

Horoskopi 17 Tetor 2018

Dashi-Në dashuri po afrohet një fat i madh, i cili favorizohet nga një qiell i cili favorizon lidhjet e lindura së fundmi. Do të...

Horoskopi i datës 16 Tetor 2018

Në planin financiar duhet ta verifikoni mirë buxhetin para se të investoni në një projekt për të cilin keni shpresa të mëdha. Edhe pse...

Horoskopi 15 Tetor 2018

Dashi-Edhe pse do dëshironi te kaloni me tepër kohe me partnerin, nuk do e keni këtë mundësi. Te dy do jeni shume te angazhuar...

Horoskopi sot, data 13 tetor 2018

DASHI Sot do të kuptoni çdo bisedë që bënë partneri. Nëse nuk jeni çift, do të keni takime interesnate. Në aspektin financiar ju do të...

Horoskopi sot, data 12 tetor 2018

DASHI Do të dilni nga një fazë kritike e më në fund mund të jetoni momente te qeta këtë fundjavë. Në aspektin afektiv do të...

Horoskopi sot, 11 tetor 2018

DASHI Shumë nga ata që kanë një lidhje do kenë më tepër kohë t’i përkushtohen jetës në çift. Situata financiare do jetë e qëndrueshme. Gjithsesi...

NA NDIQNI

11,748FansaPëlqeje
230NdjekësitNdjek
68NdjekësitNdjek
62AbonentëAbonohu

Tiranë-Elbasan, rruga do të jetë e hapur deri në fund të vitit

“Deri në fund të vitit duhet që aksi Tiranë-Elbasan të jetë i përfunduar, problemi i vetëm, që s’ka lidhje me ministrin Gjiknuri është që...

Elbasan/ Tonelata me çimento bien mbi dy punëtorë, emrat …

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në fabrikën e Çimentos në Elbasan, ndërsa raportohet për një të vdekur, një të plagosur ndërkohë që...

Disa nga thëniet më të bukura për MOTRËN

“Një motër është një pjesë e fëmijërisë që asnjëherë nuk ka për të humbur nga ty”.   “Gjëja më e mirë e të pasurit një motër,...

JULJETA GRACENI VLERËSOHET ME TITULLIN “MISIONAR I PAQES” (Video)

Kryetarja e shoqatës së dëshmorëve të Elbasanit znj. Juljeta Graceni është vlerësuar me titullin “Misionar Ndërkombëtar I Paqes dhe Prosperitetit”.Ky vlerësim Gracenit iu bë...

Elbasani, bashkia e parë që teston funksionimin e Sistemit Informativ të Sportelit Unik(Video)

Bashkia e Elbasanit është bashkia e parë pilot që teston funksionimin e Sistemit Informativ të Sportelit Unik (SISU) të zhvilluar nga projekti STAR2. Kjo...
Foto arkiv

ELBASANI NË KËRKIM TË FITORES (Video)

Pavarësisht situatës jo të mirë në të cilën ndodhet Elbasani në kampionat, ku ende nuk e ka provuar shijen e pikës, skuadra është duke...
error: Permbajtje e mbrojtur!