E mërkurë,16,Janar,2019
702Abonentë Abonohu
61 Ndjekësit Ndjek
216 Ndjekësit Ndjek
9,352 Fansa Pëlqeje

Horoskopi

Horoskopi i të enjtes, 10 janar

Horoskopi për ditën e sotme, e diel 13 Janar

Dashi Dashuria: Është momenti më pak i përshtatshëm për të bërë xheloz partnerin/en, përpiquni të zgjidhni gjithçka me durim të madh. Mos i besoni zgjedhjet...
Parashikimi i motit, e shtunë, 12 janar 2019

Parashikimi i motit, e shtunë, 12 janar 2019

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën të ditur se moti për ditën e sotme parashikohet i kthjellët në të gjithë territorin, përjashtuar vranësirat kalimtare mesatare lokalisht...
Horoskopi i të enjtes, 10 janar

Horoskopi për ditën e sotme, e shtunë 12 Janar

  Dashi-Ndonjëherë rrezikoheni përmes komunikimit tuaj aspak të mirë dhe të pakëndshëm, por ju e dini që partneri/ja juaj ju toleron gjithmonë. Bëni mirë që...
Horoskopi i të enjtes, 10 janar

Horoskopi për ditën e sotme, e premte 11 Janar 2019

  Dashi-Parashikohet një ditë e mbushur me nervozizëm. Këshillohet që të reflektoni më shumë lidhur me disa problematika të cilat ju mundojnë dhe që do...
Horoskopi i të enjtes, 10 janar

Horoskopi i të enjtes, 10 janar

Dashi-Parashikohet një ditë e mbushur me sukses sa i takon anës profesionale. Megjithatë duhet të mundoheni që të mos humbni përqendrimin, pasi nëse do...
Horoskopi për të mërkurën, 9 janar

Horoskopi për të mërkurën, 9 janar

Dashi-Keni kaluar një periudhë mjaft të tensionuar, ndaj duhet të përqendroheni mbi të gjitha në një reflektim të thellë. Do arrini që të merrni...
Horoskopi për ditën e sotme, e martë 8 Janar

Horoskopi për ditën e sotme, e martë 8 Janar

Dashi-Ne jetën tuaj ne çift do korrni ato qe keni mbjelle gjate gjithë kësaj kohe. Nëse jeni treguar te sjellshëm dhe here pas here...
Horoskopi për ditën e sotme, e shtunë 5 Janar 2019

Horoskopi për ditën e sotme, e hënë 7 Janar

Dashi Dashuria: Nëse ju jeni në çift atmosfera e sotme nuk është e mirë, por ju jeni më të prirur për dialog dhe do të...
Horoskopi për ditën e sotme, e shtunë 5 Janar 2019

Horoskopi për ditën e sotme, e shtunë 5 Janar 2019

Dashi-Gjatë kësaj dite do keni tendencë të flisni shpejt dhe kjo gjë mund të shkaktojë disa keqkuptime të padëshiruara. Mundohuni të tregoheni të kujdesshëm....
Horoskopi për ditën e sotme, e premte 4 Janar 2019

Horoskopi për ditën e sotme, e premte 4 Janar 2019

Dashi 21 Mars – 20 Prill Urani ju jep shumë energji, e cila është ideale për të dalë për t’u argëtuar me miqtë, por edhe...

NA NDIQNI

20,495FansaPëlqeje
333NdjekësitNdjek
79NdjekësitNdjek
116AbonentëAbonohu

MË TË PËLQYERAT

Gledian Llatja Prefekt i Elbasanit

Kush është Prefekti i ri i Elbasanit!

Gledian Llatja, ka lindur në qytetin e Elbasanit në 31.03.1981. Ka përfunduar shkollën e mesme të përgjithshme Dhaskal Todri, po në Elbasan, në vitin...

Gledian Llatja emërohet Prefekti i ri i Elbasanit!

Këshilli i Ministrave vendosi një ditë më parë lirimin nga detyra të prefektit të Elbasanit, Maksim Malaj dhe zëvendësimin e tij me Gledian Llatja,...

ELBASAN/RIAPLIKIMI PER KARTAT E IDENTITETIT, MERREN MASAT (VIDEO)

Në vitin 2009, për herë të parë u prodhuan kartat e identitetit dhe pasaportat biometrike me elemente të larta sigurie. Për shkak të liberalizimit...
error: Permbajtje e mbrojtur!