Astrologe Meri Shehu ka paralajmëruar se njofton se planeti Mars ndodhet përballë Hënës së Zezë e për këtë arsye do kemi instikt të fortë që na çon drejt peripecive. Për një moment gjithçka mund të përmbyset. Marrëdhëniet e qëndrueshme ose rigjenerohen ose rrezikojnë të prishen. Përballje, antagonizëm xhelozi por edhe pasion krijues.

Lexoni më poshtë parashikimin për të gjitha shenjat e horoskopit.

Dashi
Nje femer ne rrethin tuaj shoqeror do perpiqet te ngacmoje situatat tuaja ne shoqeri dhe ne lidhjet tuaja te qendrueshme duke dashur t’ju hedh ne pasione te rre.zik.shme
Demi
Pozicionet tuaja ne nje pune apo ne nje publicitet do provokohen nga nje person me qellime shume antagoniste duke krijuar nje situate te veshtire rreth jush. Kujdes ne nje lidhje apo martese
Binjaket
Mos tentoni te beni gjera te cilat jane nje risk ne ceshtje ligjore apo kontakte me jashte apo udhetime. Gjithsesi nje femer edhe per ju do sjell ndryshimin per mire apo per keq
Gaforrja
Sot mund t’ju afrohet nje person t’ju josh kryesisht femer qe kerkon t’ju rrembej gjithcka keni si ne ceshtjet ekonomike ashtu edhe shpirterore
Luani
Dikush mund te josh kaq shume ju sa t’ju detyroj te beni nje marreveshje ne baze te joshjes. Por mund te keni edhe nje femer qe ju kundershton ne jeten tuaj apo ne nje martese apo bashkepunim
Virgjeresha
Do merrni nje vendim sot per nje ceshtje pune apo nje ndryshim ne jeten tuaj i cili duket se ju rigjeneron por kujdes nga komplikimet ne vazhdim
Peshorja
Do merrni nje lajm i cili do ju shtoj shume pasionin per te bere gjera me ndjenje apo udhetime dhe takime te kendshme. Por gjithmone ekziston risku i te sorollaturit kot
Akrepi
Duhet te gjeni pasionin ne jeten tuaj dhe te beheni antagonist me veten qe ju bene rezistente ndaj ndryshimeve dhe flerteve apo riskut
Shigjetari
Nje plan shume ambicioz i fshehte dhe teper instiktiv mund t’ju nxjerr nga rutina dhe te beni gjera te cilat ne nje moment tjeter do kerkonin shume para dhe kurajo
Bricjapi
Mund te merreni me ceshtjet ekonomike dhe te fitoni nese do mbeshteteni ne instiktin tuaj apo te mendoni te shpenzoni per shtepi apo per nje femer
Ujori
Sot hena e zeze ne shenjen tuaj tregon se jeni delikat nga ndikimet e jashtme dhe mund te bini ne kurthin e nje femre qe deshiron t’ju zoteroj
Peshqit
Ju duhet force shpirterore dhe shume besim per tu berballur me emocione dhe ndjenja shume te forta qe do provokohen tek ju. Ne rastin me te mire do beheni artist dhe krijues ne rastin me te keq thjesht hakmarres.