E mërkurë,16,Janar,2019
702Abonentë Abonohu
61 Ndjekësit Ndjek
216 Ndjekësit Ndjek
9,352 Fansa Pëlqeje

RRETH ELBASANI NEWS

Me një eksperiencë shumë vjeçare në tregun mediatik Tv Skampa ,Alsion Radio dhe portali elbasaninews.al me programacionin dhe transmetimet e tyre të larmishme ofrojnë shërbimet dhe çmimet më të mira në fushën e marketingut dhe reklamimit të biznesit tuaj.

DËRGO E-MAIL

TË DHËNA KONTAKTI

Adresa: Godina e Albtelecom kati 2-të pranë Postes Shqiptare, Elbasan 3001

Tel: 067 34 00 777

Email: info@elbasaninews.al

NA NDIQNI

2,984FansaPëlqeje
333NdjekësitNdjek
79NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu
error: Permbajtje e mbrojtur!