Një 17 vjeçar është larguar nga banesa e saj dhe mesohet se nuk asnjë informacion se ku ndodhet ajo.

Policia e Gjirokastrës dhe Prokuroria janë vënë në kërkim të gjetjes së një të riu nga Këlcyra.

Në njotimin e policisë thuhte se “bëhet fjalë për shtetasin L.B, 17 vjeç, banues në fshatin Beqaraj, i cili është larguar në drejtim të paditur nga banesa.”

Denoncimin në polici e ka bërë babai i tij, shtetasi A.B, 65 vjeç.

Policia po heton ndërkohë që ka marrë ne pyetje edhe familjarët dhe të afërmit e tij për të zbardhur ngjarjen.

© SYRI.net