Ajo nuk e ka pasur asnjëherë problem që të ekspozojë trupin e saj. Dhe Emily Ratajkowski nuk i ka lënë vend imagjinatës ndërsa festonte Halloween në Los Angeles.

Ylli i pasarelave ishte veshur bluze transparente duke zbuluar asetet e saj dhe mbante në kokë paruke ngjyrë lejla.

26-vjeçarja dukej mahnitëse, por jo e fikshme për t’iu përshtatur Halloween